Α΄ τάξη 20-21

Ευρετήριο Άρθρου

Αγαπητά μου παιδιά,

λόγω της έκτακτης κατάστασης που δεν μας επιτρέπει να συνεχίσουμε να ερχόμαστε στο σχολείο κανονικά θα χρειαστεί να συνεχίσουμε την φοίτησή μας εξ αποστάσεως, δηλαδή από μακριά.

Αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει στο σπίτι να διαβάζετε κανονικά τα μαθήματά σας, γιατί μπορεί να είναι αναγκαίο να μείνουμε σπίτι για λίγο καιρό όμως οι υποχρεώσεις μας συνεχίζονται κανονικά!

Εδώ, στην ιστοσελίδα του σχολείου μας θα βρείτε το υλικό που θα μας βοηθήσει να συνεχίσουμε κανονικά την ύλη μας και οδηγίες αναλυτικά για κάθε μάθημα!

Φυσικά, εγώ παραμένω στη διάθεσή σας για να λύνω κάθε απορία, να καθοδηγώ, να διορθώνω και να σας βοηθώ!
Μέχρι λοιπόν να επιστρέψουμε στην τάξη μας ξανά να προσέχετε! Να μένετε σπίτι και να είστε ασφαλείς!

Με αγάπη η δασκάλα σας!